YASAL UYARILAR

Emlakmotoru.com; İnteraksiyon Yaz. Bil. Ltd. Şti.' nin hizmeti olup; kurumsal üyeleri ile girmiş olduğu işbirliği içerisinde yasal mevzuata uygun olarak faaliyet göstermektedir.

Emlakmotoru.com başkaca hiçbir emlak sektöründe faaliyet gösteren firma ve/veya web sitesi işletmesi ile birlikte veya işbirliği içerisinde hareket etmemektedir.

İnteraksiyon faaliyetlerini münhasıran Emlakmotoru.com üzerinden gerçekleştirmektedir. Kurumsal üyelerimize yönelik olarak başka bir firma veya web sitesi üzerinden gelmiş/gelmekte olan ve Emlakmotoru.com ile işbirliği içerisinde olduğunu iddia eden kişi ve/veya kurumların ücretsiz veya ücretli hizmet taleplerine itibar edilmemesini, bu kişi veya kurumların tamamen yetkisiz olduğunu ve yaptıkları işlemin hukuka açıkça aykırı olduğunu, Emlakmotoru.com'un bu sebeple kurumsal müşterileri nezdinde doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamayacağını bildiririz. Şu kadar ki, Emlakmotoru.com kullanılarak ve/veya aracı kılınarak kurumsal üyelere yönelik yukarıda belirlenen kapsamda faaliyetlerde bulunanlar, ürün ve faaliyetlerini konu alan tanıtım ve reklam mailleri gönderenler hakkında yasal işlem başlatılacak olup, İnteraksiyon Yaz. Bil. Ltd. Şti'nin, nezdinde doğabilecek maddi ve manevi her türlü zararı tazmin hakkı saklıdır.

Emlakmotoru.com kapsamında yer alan tüm hizmet ve faaliyetlerle ilgili olarak kurumsal müşterilerimizin tek muhatabı doğrudan ve münhasıran İnteraksiyon Yaz. Bil. Ltd. Şti.'dir.